?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Comments

( 27 comments — Leave a comment )
smijana
May. 18th, 2014 01:52 am (UTC)
Скажу що Богомолець - це медичний олігарх. Чим кращий за цукеркового? :) та ще й зверхня і непрофесійна як політик, не має чіткого плану виходу з кризи на сході, претензійна (ті шоу в Шустера деколи корисні, коли бачиш хто як розмовляє і яким брудом кого поливає)

Ляшко - популіст, який зрозумів що від слів всі втомилися, а тому обрав собі амплуа простуватого який "ріже правду в очі" і на відміну від інших, завжди активно застосовує всілякі предмети і рух (вила, поїздки від яких нічого не змінюється але на людей психологічно впливає "Він Працює"), який не пояснює конкретних механізмів як він "все порішає", як він збирається втілювати все те про що говорить..

Гриценко - дуже багато говорить але реально для армії зараз цей чоловік на фейсбуці: Wings Phoenix, і леді Діана і інші роблять у 1000 разів більше ніж він. Він поки лише пише і говорить. ..ну скільки можна..

Ярош - не знаю хто він такий. Ніхто про нього не знав, і ніхто не бачив його ні 18, ні 19 ні 20 з людьми на Майдані.. і жоден з ПС не поранений і не помер. Жізневський, здається, не розповідав про себе що він із ПС..
Просто піар на Майдані. Ніде не працює роками, не платить податків державі.. соромно мати такого президента, хіба ні?..

Хто такі "Ми" хто переможуть?.. переможе лише один кандидат.
Голосуваннями за цих розпорошаться голоси "най-думаючих українців" і в фінал вийде Тігіпко і ЮВТ. Від страху перед Тігіпком українці оберуть хитру маніпуляторку, гарну акторку і ту яка не дасть більше нікому бути її конкурентом.. що може бути гірше. (
..не здивуюся якщо такі от хвилі відволікаючі нею ж і запущені..

Edited at 2014-05-18 01:55 am (UTC)
o_teren
May. 18th, 2014 06:14 am (UTC)
Як то кажуть: "+1".
protoponomar
May. 19th, 2014 12:41 am (UTC)
Дякую. Я, якщо чесно, вагався між Ярошем і Порошенком. Ярош говорить правильно, але його не сприйме Схід України, та й багато він піариться. Якась палатка на Майдані стала заявляти про себе, як про силу зі зброєю. Зараз дуже багато піаряться: я не знаю чи ПС бере участь в АТО на Сході, але вони про це розтрубили на весь світ, так ніби "Чорні чоловічки" - це хлопці з ПС. На Майдані їх загинуло ніби 5 чоловік, але складається враження, що вони там виступали в ролі підбурювачів людей. Про Жізневсого теж Ви правильно сказали - Ярош казав, що то його побратим.

Петро темний чоловік, варто заглянути йому у вічі - в мене колишня одногрупниця- єврейка була з такими очима: до відчаю байдужими і злими. Ще насторожило те, що Петра хотіли обрати в першому турі, тим самим не даючи можливості голосувати за нових "мєлких" народних улюбленців.
Але думаю, що на ньому я й зупинюсь.

Ще думав про Ляшка, але його голос у мене викликає сміх. Чого варте лише оце відео:


Або як на сцені він співав пісню про Путіна. Президент не повинен матюкатися, на сцені по крайній мірі.


Богомолець вразила тим, що свою кампанію почала з того, що обсудили всі недоліки опонентів. Це некультурно.

Тимошенко - ні однозначно. Їй треба до психолога, якщо не гірше.
smijana
May. 19th, 2014 04:38 pm (UTC)
Євреї - гарні організатори і банкіри, економісти, вміють вести виробничі справи. шкода що українці здебільшого вміють лише виконувати і наймаються до євреїв або лікуються в них.. але поки виростуть свої лідери, нехай, це не найгірше. Хай організовує якщо може і вміє. а що очі злі.. то може бути таке враження від самого типу очей. Та і як на те пішло - це не показник.. у нас було багато "обаяшок" що усміхалися привітно і виглядали "распогалающе" - але не завжди очі що викликають довіру належать людині якій можна довіряти..

в решті - згодна.
ПС - піариться 100%, і дуже багато її "майданівських" представників "драпали першими" за свідченнями людей які там були і стояли до кінця, і яким можна довіряти. Я свого часу присвятила багато розвідок серед "знайомих знайомих" в інтернеті і дійшла висновку що - нє, не туди стежка.
от лише одна така спроба: http://smijana.livejournal.com/320991.html
Серед рядових учасників, які долучилися, безумовно, як і в кожній партії, є чесні, сміливі, "віруючі" і віддані.. але в основному у мене особисто довіри немає. так, це революціонери-"руйнатори" можливо, але не ті хто вміє будувати і поступово реформувати і змінювати, проводити зміни крок за кроком.


Edited at 2014-05-19 04:40 pm (UTC)
protoponomar
May. 19th, 2014 08:40 pm (UTC)
Мені цікаво що робитиме Петро зі своїм бізнесом. ЧИ зможе він пожертвувати ним заради України? Адже у нього 40 % бізнесу в Росії... Якщо РОсія буде його шантажувати, то він буде з Путіним домовлятися чи перевезе свої заводи в Україну камазами?
smijana
May. 20th, 2014 06:42 pm (UTC)
Судячи з того що почуття гідності у нього загострене (я це побачила по двом ситуаціям: 1) майдан займав Грушевського довго і не хотів щоб там прибирали барикади, тому він почав відновлювати бруківку аж через місяців півтора-два, а Суркіс захотів сам відновити Лобановського щоб вкласти свій внесок, і от коли журналістка почала ставити питання "ви обіцяли на майдані відновити бруківку за 1 день і відремонтувати Лобановського" і тільки він почав говорити - ще щось таке докинула типу що він не дотримав обіцянку - він сказав "ну якщо Ви знаєте краще за мене то для чого питаєте, розмову закінчено", 2) нещодавня заява що теледебати він згоден проводити на НАЦІОНАЛЬНОМУ телеканалі, щоб говорити про виборчі програми, а не приймати участь у комерційному шоу де йде змагання хто кого більше очорнить) - чомусь я не дуже уявляю як він переступить через такі приниження і диктат з боку Росії, саме у ЦИХ умовах.. раніше ще якось можна було по-іншому сприймати. з таким місцем виробництва в будь-який момент можна позбутися не лише прибутків а й всього.. шалено ризикований бізнес в Росії виявився.
не знаю, не думаю що він заради виробництва продасть інтереси держави.. тим більше у нього в планах стати євродепутатом. :) так що навряд чи він буде зациклюватися на якихось заводах в Росії і танцювати під її дудку..
принаймні хочеться так думати.
поживемо- побачимо
protoponomar
May. 21st, 2014 10:05 pm (UTC)
Побачим.
falkoner
May. 18th, 2014 04:27 am (UTC)
богомолець і добкіна можна міняти місцями
smijana
May. 18th, 2014 02:06 pm (UTC)
..слава Богу що є люди які не мають ілюзій.. а то всі клюють на ці "давайте нові обличчя", ніби справа у тому "Новий" чи "не новий"..
мало би бути Порядність, Професійність, Патріотизм - як казав Садовий. А не нове/старе.
masterwind
May. 18th, 2014 12:49 pm (UTC)
голосовать реально не за кого... согласен с первым комментарием, Богомолец к тому же и туповата конкретно... не в теме и туго соображает.
Й що робити?
smijana
May. 18th, 2014 02:07 pm (UTC)
..выбирать опять придется меньшее зло.
Порошенко не настолько шустрый, хитрый и опасный как Тимошенко, я считаю.. тем более президент у нас не так уж много решает, больше - ВР, поэтому основной бой еще впереди, осенью на выборах в ВР. и Порошенко эти выборы очень поддерживает. Для меня он - меньшее зло чем ЮВТ, и не настолько противен (не настолько лжив).
masterwind
May. 18th, 2014 02:23 pm (UTC)
Нууу... по поводу Порошенко можно обмануться )). Йуля просто сука истеричная, а сейчас, наверняка, еще и климакс долбит и все в голову, а Порошенко хоть и себе на уме, но проскакивает у него... а когда попадет в условия где можно не «сдерживать порывы», уверен, мы посмотрим на него с той стороны, которую до этого видели только близкие к телу. Не так прост как кажется.
Гриценко, как для вояки — ничего )), но в целом — ........ провинция.
Приколен Рабинович )) — но... не по пятой графе конечно, а вот кто он такой и чей будет — без понятия. Чисто как на будущее, не просто так же засветились они все.

Edited at 2014-05-18 05:53 pm (UTC)
smijana
May. 18th, 2014 10:43 pm (UTC)
В чем обмануться?.. главное ведь - чтобы можно было переизбрать или чтобы в час Ч хватило совести уйти в отставку.
ЮВТ не уйдет ни-ког-да. И будет постоянно манипулировать, играть словами и обвинять всех "мне мешают, а то бы я", постоянно говорить "мы" там где ее заслуги нет и т.д.
Если они с Порошенко равны по фактической вредности, то меньшим злом я считаю возможность переизбрать, меньшее количество НЛП и внушения (на Шустере все сидят как под гипнозом.. страшно смотреть), меньше интриг и поливания грязью коллег.

Я по поводу Порошенко илюзий не имею, но в случае если народ будет контролировать и бить по рукам, ЮВТ отбрешется и перекрутит, создаст видимость бурной деятельности (но оставит все по-своему в результате), Порошенко ТАК не сумеет, а значит чуть-чуть больше шансов активным людям влиять на ситуацию.
..ну и ждать следующих выборов и растить лучшего лидера.
masterwind
May. 18th, 2014 10:46 pm (UTC)
Да про Юлю вообще речи нет :), она умерла как политик 10 лет назад, то что сейчас вопит и мутит, это «тень отца Гамлета». На нее и время тратить не хочется )).
То что Порошенко выглядит самым адекватным претендентом — это факт, но... блин, все они мудаки :D
smijana
May. 18th, 2014 10:54 pm (UTC)
Таки да.. ))
все так надеялись что вот во время майдана появится ОН (идеал на белом коне :) ) - но то ли сцену узурпировали так чтобы никто не пробился, то ли просто кроме порядочности, горения сердца и харизмы нужно еще образование, огромнейшая эрудиция и умение говорить дипломатическим языком с самыми разными людьми, понимать и знать ситуацию снаружи и изнутри, владеть финансовыми, правовыми, юридическими, экономическими, монетарными нюансами, быть стратегом и тактиком и вообще..
а такие люди "на улице" не проявляются, как правило.. хотя как знать. Оставим место всяким чудесным шансам на перемены к лучшему. )


Edited at 2014-05-18 10:54 pm (UTC)
masterwind
May. 18th, 2014 11:06 pm (UTC)
Нуууу... где-то очень далеко да, была надежда что нарисуется некий «народный», в смысле из среды не ангажированных, лидер. Пусть «сырой», без опыта профессиональной политики, но волевой, ясен пень харизматичный, иначе и не был бы лидером, любящий свою страну не за хатынки с подсолнухами (это вполне может быть вкупе с остальным, как культурно-этнический фон, но не в качестве «квасного патриотизма», где мифология и архаика затмевает здравый смысл), не избирательно, не склоняясь только к Востоку или только к Западу, а в совокупности, при всей огромной разнице этих сторон неньки — и исторической, а значит и культурной, и разном опыте, а значит и памяти, и частных стремлений (общие у всех людей планеты одинаковы), и прочем... способный стать мостиком, пусть жердочкой, по которой может начаться переход к новой генерации украинцев как целого.
Не произошло.
Все те же дебиловатые настроения, глубокая провинция с пафосом лозунгов и полная задница за их фасадом. Украина как Украина никому нахрен не нужна... никто и не мыслит этими категориями, пустые лозунги, никого не трогающие, ни на что не сподвигающие.
Грустно )).
protoponomar
May. 19th, 2014 12:51 am (UTC)
Спасибо. Не ожидал от Вас. Я всегда считал Вас аполитичным рыбководом :)
Но видно и Вас выудили поболтать о политике))
masterwind
May. 19th, 2014 08:24 am (UTC)
нууу... то что я аполитичен, не означает что я не в теме :), чтобы лечить триппер, не обязательно им переболеть.
protoponomar
May. 19th, 2014 07:52 pm (UTC)
:)
smijana
May. 19th, 2014 07:23 pm (UTC)
"глубокая провинция с пафосом лозунгов и полная задница за их фасадом. Украина как Украина никому нахрен не нужна... никто и не мыслит этими категориями, пустые лозунги, никого не трогающие, ни на что не сподвигающие."

...это кто же такой, позвольте?..

"Провинцию" настоящую и на сцену-то не пускали..
я, кстати, сама хотела пробиться. :) Спеть одну хорошую песню.. записанную от бабушек. Про сборы на войну. :)
https://www.youtube.com/watch?v=G5k2CpOioNg
Я неплохо пою, уверенна, уставшим от патетики людям на майдане понравилось бы (которым все равно нужно было стоять - кто бы что не нес со сцены).
Но - охрана, конечно, не пустила, сказали пойти записаться в очередь. Ради принципа пошла в дом профсоюзов, написала заявление.. описала искренне что настоящая народная песня всегда согревает сердце, и что больше 5 минут это бы не заняло, могу на сопилке сыграть. Но - увы.. так мне никто и не позвонил, так мое заявление и сгорело в доме профсоюзов..
Так что "провинции" туда непросто было попасть. ..может быть разве часа в 4 ночи.. но тогда людей жалко, которым нужно поспать немного под той же сценой в палатках..

Это я к чему.
Что ни Ляшко ни даже Тягнибок - не провинция. ..настоящая провинция - немногословная и искренняя, от нее не устаешь. ..вот может быть козак Гаврилюк - в хорошем смысле слова, но он и не претендовал на роль "предводителя".

"Украина как Украина никому нахрен не нужна... никто и не мыслит этими категориями"
вот как раз те неравнодушные люди, которые ни по образованию ни по умению не могут стать организатором-лидером, но которые выкладываются на своих маленьких фронтах на благо конкретных маленьких общественно-военных уже задач, как раз мыслят такими категориями. ..по крайней мере, я так вижу (может быть, судя по своему окружению) и так считаю.)


Edited at 2014-05-19 07:24 pm (UTC)
masterwind
May. 19th, 2014 07:25 pm (UTC)
Мы о претенденте на пост президента и вообще, руководящие посты так сказать :), не производственные.
А так, можно целый опус написать «про большого и маленького человека» :)
smijana
May. 19th, 2014 07:26 pm (UTC)
..ну да, с опусом я уже начала.. :)

конечно, согласна. ..к сожалению
kondratio
May. 18th, 2014 07:52 pm (UTC)
ЛЯшко - людина олігарха Фірташа.
Ярош - шістка у Коломийського (як і Тягнибок)
smijana
May. 18th, 2014 10:57 pm (UTC)
За Ляшка - цілком може бути.

гм.. але Тягнибок з'явився дуже давно. і тоді ходили чутки що це "проект Кремля", відповідно і фінансування якось "звідти".. Фірташ з 90-х Фірташ?..) а то я не в курсі їх графіку накопичення капіталу.)
kondratio
May. 18th, 2014 11:00 pm (UTC)
ці повії обслуговують різних клієнтів - у 90-х одних, а тепер інших
invader_avenger
May. 19th, 2014 12:03 am (UTC)
Голосувати треба за того, кого більше всіх ненавидить Тимошенко.
smijana
May. 19th, 2014 07:25 pm (UTC)
геніально!!!! :)))
( 27 comments — Leave a comment )